Nowa era edukacji

Rok 2020 z pewnością zapisze się na kartach historii. Pandemia koronawirusa wywróciła świat do góry nogami. Wszystkie gałęzie naszego życia musiały się ugiąć, żeby się nie złamać. Zmieniliśmy tryb pracy, sposób robienia codziennych zakupów, a także edukację. Wszystko dosłownie stanęło na głowie.

Przed studentami, ale i przed wykładowcami stanęło nowe zadanie: jak utrzymać prawo do edukacji należne każdemu? Oczywistym stało się, że forma organizowanych zajęć musi się zmienić. Rozwiązaniem odpowiadającym na te potrzeby jest platforma students zoom. Po wykupieniu licencji edu dla prowadzącego, możliwe jest organizowanie wykładów zdalnych, a czas ich trwania jest ograniczony aż do 24 godzin. Students zoom pozwala na dzielenie uczestników na grupy, co może pozwolić na dowolne zorganizowanie pracy słuchaczy. Z tą platformą nauka wcale nie musi odbiegać od tej odbywającej się w tradycyjny, znanay nam do tej pory sposób.

Czy to się opłaca?

Można oczywiście korzystać z students zoom w bezpłatnej wersji basic, ma jednak ona sporo ograniczeń. Choćby czas trwania spotkania grupowego do 40 minut. Czas zmarnowany na przerywanie wykładów i ustanawianie spotkań od nowa to czas bezpowrotnie stracony tak dla wykładowcy, jak i samych uczniów . Wiele innych udogodnień, jakie daje students zoom organizatorowi spotkania, pozwala wszystkim w pełni uczestniczyć w wykładach. Udostępnianie ekranu, panel administratora, możliwość tworzenia raportów: to narzędzia XXI wieku jakimi powinien dysponować każdy mentor.

Wykorzystaj Zoom do kontaktu z pracownikami

Po wykupieniu licencji edu dla swoich pracowników i Ty, jako przełożony zyskasz nowe możliwości organizowania spotkań służbowych. Nie będziesz musiał martwić się tym, jak zebrać cały zespół w jednym miejscu. Każdy użytkownik students zoom będzie mógł zabrać głos nawet z zacisza swojego domu. Dzięki temu będziesz mógł kontrolować wydajność swojego zespołu, co przełoży się na wyniki całej uczelni. Biorąc wszystkie zalety students zoom pod uwagę, można śmiało stwierdzić, że to doskonała inwestycja w funkcjonowanie uczelni.

Author: Patrycja Rachwał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *