Biuro tłumaczeń Kontekst – tłumaczenia farmaceutyczne i medyczne na każdą kieszeń!

Potrzebujesz wysokiej jakości tłumaczenia medycznego? Dobrze trafiłeś!

Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z wieloma firmami z branży medycznej i farmaceutycznej, którym oferujemy tłumaczenia farmaceutyczne oraz tłumaczenia medyczne, które pod względem jakości, są na najwyższym poziomie. Każde tłumaczenie medyczne wykonujemy z niebywałą precyzją, a co najważniejsze, zawsze stosujemy poprawną nomenklaturę specjalistyczną. Zatrudniamy specjalistów tylko najbardziej profesjonalnych, a są nimi lekarze i pracownicy naukowi z odpowiednim doświadczeniem w tłumaczeniach oraz tłumaczy wykształconych pod kątem medycznym. Zachowujemy całkowitą poufność dokumentów oraz danych, ponieważ wiemy, jak ważne jest to dla naszych klientów.

 

Tłumaczenia medyczne – Warszawa

W naszym biurze tłumaczeń wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia medyczne. Warszawa jest miejscem, w którym znajduje się nasze biuro. Tłumaczenia ustne medyczne są dość ciężkie i pracochłonne do wykonania, dlatego warto je powierzyć osobom, które mają w tym doświadczenie. Każdy tłumacz medyczny pracujący dla naszej firmy, posiada wiedzę na temat FDA oraz wyróżnia się ogromnymi kwalifikacjami. Tłumaczenia medyczne oraz tłumaczenia farmaceutyczne oferujemy również w formie zdalnie, wszystko po to, aby naszym klientom było jak najbardziej wygodnie. 

 

Szeroki gama języków do wyboru tylko w Kontekst!

Tłumaczenia tekstów medycznych oraz tłumaczenia specjalistyczne medyczne są bardzo wymagające, dlatego przykładamy do nich nasze wszystkie starania. Tłumaczymy między innymi: umowy o prowadzenie badań klinicznych, informacje o lekach i informacje dla pacjentów, instrukcje aparatury medycznej, dokumentację i protokoły badań klinicznych, formularze świadomej zgody pacjenta, specjalistyczne artykuły medyczne i publikacje naukowe, akty prawne związane z rynkiem medycznym i farmaceutycznym, opisy technologii wytwarzania leków, teksty reklamowe i marketingowe związane z rynkiem medycznym lub komunikaty prasowe. W naszej ofercie znajdziesz aż pięć języków! Są to: niemiecki, angielski, francuski, rosyjski oraz hiszpański. W tym momencie bardzo popularne są tłumaczenia medyczne angielski oraz tłumaczenia medyczne rosyjski, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

Author: Patrycja Rachwał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *